Reflexní terapie, bylinky, duchovní příčiny onemocnění

Reflexní terapie, bylinky, duchovní příčiny onemocnění

Energie skutečnosti

Rok 2017

 

Dne 9. 7. 2017 začal dle Mayského kalendáře Nový Galaktický Rok = Nový cyklus Tzolkinu = ZNOVUZROZENÍ.

Tento čas je časem velkých změn, časem transformace, časem příchodu pravdy, lásky a světla. Země se mění spolu s námi. Naše vibrace se zvyšují a nelze již předstírat, že nevidíme. Závoj duality se poodkrývá a na světlo vchází energie skutečnosti.

Některé věci a události se zdají být neskutečné. Dějí se rychle, bez přípravy. To proto, abychom si uvědomili sebe sama a energii TADY a TEĎ. Jak přichází v poselství Solara pro červen 2017: Nová Realita je naprosto nová; zatím na planetě ještě nebylaJe plná LÁSKY přesahující všechna měřítka, neomezené TVOŘIVOSTI, absolutní PRAVDIVOSTI, velké KRÁSY a obsahuje dlouho chybějící prvek OSOBNÍHO NAPLNĚNÍ, kdy se naše nejdivočejší sny mohou nakonec projevit na fyzické úrovni."

Proto buďte divocí, sněte a žijte! Všichni jsme sem přišli, abychom pocítili jaké to je, stát se znovu svobodnou, láskyplnou multidimentionální bytostí!

S láskou a požehnáním do dalších galaktických dnů

Vás zdraví Lucie

Odkaz na Fragment Solařina reportu na červen 2017 "Rozkvět pravdivé nové reality" je na:  www.transformace.info a originální text si můžete přečíst na: www.nvisible.com

Obrázek ze zdroje: www.pixabay.com